Hongkong Yuancheng Gongchuang Technology Co Limited

Yüksek kalite, en iyi fiyat, birinci sınıf hizmet, yüksek başarılı teslimat oranı, biz stok var, bu yüzden ödeme geldiğinde çok hızlı bir şekilde teslimat yapabiliriz.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Hongkong Yuancheng Gongchuang Technology Co., Limited

Sertifika
iyi kalite Enjeksiyonluk Anabolik Steroidler satış için
iyi kalite Enjeksiyonluk Anabolik Steroidler satış için
Ben sohbet şimdi

Hongkong Yuancheng Gongchuang Technology Co., Limited

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hongkong Yuancheng Gongchuang Technology Co., Limited Hongkong Yuancheng Gongchuang Technology Co., Limited Hongkong Yuancheng Gongchuang Technology Co., Limited Hongkong Yuancheng Gongchuang Technology Co., Limited Hongkong Yuancheng Gongchuang Technology Co., Limited Hongkong Yuancheng Gongchuang Technology Co., Limited Hongkong Yuancheng Gongchuang Technology Co., Limited Hongkong Yuancheng Gongchuang Technology Co., Limited Hongkong Yuancheng Gongchuang Technology Co., Limited

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İthalatçı
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : YC
No. Çalışanları : 400~500
Yıllık satış : 100,000,000-500,000,000
Yıl kurulan : 2015
İhracat p.c : 70% - 80%
Company Location: Flt C,2/F Wing On Bldg 21-27 Wai Ching Street Yau Ma Tei,Kowloon,Hong Kong
Factory Location: Nanhu Shouyi Industrial District,Wuhan,China
Hongkong Yuancheng Gongchuang Technology Co, Ltd Yuancheng Group.We ait önde gelen Çinli kimyasal tedarikçi ham steroid hormon tozları, enjekte steroid sıvıları, peptit hormonları, ilaç hammadde ve ara uzmanlaşmış bulunmaktadır. Firmamız Ar-Ge, organik bir bütün haline üretim, işletme ve pazarlama entegre eder. Biz, ihracat ve ithalat yetkisine sahibiz ve 10 yılı aşkın tecrübesi var.

Pazarın talebini karşılamak için Ar-Ge'ye büyük fon ve beyin yatırıyoruz, yeni ürünler geliştiriyoruz ve yeni teknikler önermekteyiz. Fabrikalarımızdaki tüm ürünler Ar-Ge departmanının meyvesidir, Ar-Ge departmanına ulaşmaktadır ve birçokları uluslararası standartlara erişen iç piyasanın ileri standartlarına erişmektedir.

Fabrikamız Nanhu Shouyi Sanayi Bölgesi, sadece Wuhan.Our şirketin güzel Güney Gölü tarafında korumak ve işimizin her aşamasında geliştirmek ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için çaba göstermektedir. Sitemizdeki tüm ürünler sevkiyata açıktır - bu, stoklarımızda olması ve ödeme izninden 48 saat sonra size gönderebileceği anlamına gelir.


Çevrimiçi zengin deneyimle en yüksek teslimat garantisi sunuyoruz. Müşteri memnuniyetinin ve güvencenin birincil öncelik olduğundan emin olursunuz. Ayrıca indirimler ikinci seferlik müşterilerimiz için de geçerlidir. Güvenilirliğimize güvenebilirsiniz. Müthiş bir hizmete sahibiz ve tüm müşterimizin ihtiyaçları tatmin oluyor. Herhangi bir sorunuz varsa, bana her zaman e-posta ya da telefon yoluyla ulaşabilirsiniz; buna uyacak herhangi bir zorluk için bir çözüm bulacağız.
sen.


Yüksek kalite, en iyi fiyat, birinci sınıf hizmet, yüksek başarılı teslimat oranı, biz stok var, bu yüzden ödeme geldiğinde hemen teslimat yapabiliriz.


Gelecekteki iş ilişkileri için bize başvurmak ve karşılıklı başarı elde etmek için her yaştan yeni ve eski müşterilere hoş geldiniz!

İletişim bilgileri
Hongkong Yuancheng Gongchuang Technology Co., Limited

İlgili kişi: Miss. Julie

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)